«Ваш Медсервіс» – шлях до нового життя

Наш наркологічний центр – це установа європейського зразка, яка на високому професійному рівні надає допомогу залежним особам. Для пацієнтів ми пропонуємо ретельно спланований курс лікування алкоголізму та наркоманії, інших видів згубних пристрастей. Наші кваліфіковані фахівці мають належні сертифікати, дозволи та ліцензії на виконання послуг та надання наркологічної допомоги залежним на будь-якій стадії.

Соціальна реабілітація залежних

Наркологічний центр «Ваш Медсервіс» працює на засадах Міжнародної Антинаркотичної Асоціації - МАА. В Україні з 2006 року успішно діють понад 40 відділень об’єднання. Головним напрямком роботи центру є реабілітація алко- і наркозалежних людей. В процесі лікування лікарі центру ставлять перед собою завдання не тільки поліпшити психічне й фізичне здоров'я залежних, але й повністю адаптувати пацієнтів до життя, де немає місця штучному «кайфу».

Програми реабілітації залежних

Лікування та реабілітація спрямовані на зміну бачення людини в бік здорового способу життя, всебічний розвиток особистості, пошук нових захоплень і друзів, цікавої роботи.

  • Зміцнення мотивації на одужання, підвищення бажання повністю вилікуватися.

  • Формування відповідального ставлення до власного здоров'я, вчинків, поведінки.

  • Відновлення базових навичок соціальної взаємодії.

  • Формування й закріплення морально-естетичних цінностей.

Чому наша програма реабілітації працює?

Програма для кожного залежного складається окремо, враховуються вік і стать, стан здоров'я, тривалість вживання психоактивних речовин.

  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Це дуже важливо при роботі з людьми, які не вписуються в стандарти соціуму. Попри те, що наркоманія та алкоголізм поширені повсюдно, причини їх суто індивідуальні.

  • Допомога родичам пацієнтів. Фахівці центру усвідомлюють, що члени сім'ї потребують допомоги так само, як і хворі на залежність. Якщо одужує родич, сім'я теж має змінюватися, інакше непорозуміння можуть призвести до зриву. Тренінги навчають вибудовувати здорову модель сім'ї, засновану на взаємоповазі.

Допоможемо близьким разом

Залежні люди практично ніколи самі не хочуть починати лікування, не слухають доводи родичів. Наші фахівці знають, як у довірчій бесіді показати залежному усю тяжкість становища й спонукати до добровільного проходження анонімного курсу лікування. Спроби позбутися від алкоголізму або наркотичної залежності без лікарів нерідко закінчуються провалом.

Головне у нашому центрі – атмосфера та засади взаємопідтримки, які базуються на усвідомленні того, що потрібно для одужання. Життя у нас у центрі засновано на добровільному прийнятті всіх правил і дотриманні розпорядку, норм поведінки. Наш центр і всі філіали – це спільнота людей, об'єднаних єдиним бажанням звільнитися від наркоманії, алкоголізму та інших небезпечних залежностей.