Послуги наркологічного центру «Ваш Медсервис»

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Лікування алкоголізму

Відповідно до причин алкогольної залежності, призначається індивідуальне лікування. Провідним фактором успіху є психотерапевтична робота, спрямована на усвідомлення пацієнтом його проблем, необхідність відмови від вживання алкоголю. Лікарські препарати надають коригувальний вплив на інтенсивність потягу до алкоголю, допомагають у лікуванні супутніх тривожних, депресивних розладів. Комплексний підхід максимально підвищує шанси на позбавлення від алкогольної залежності й повну відмову від спиртного.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську

Лікування наркоманії

Наркотики порушують хімічні процеси в головному мозку, вбудовуються в обмін речовин. Залежний страждає, приймає наркотик, а за 5-6 годин «ломка» починається знову. Деякі наркотики викликають адикцію відразу після першого вживання, інші згодом, але синдром відміни розвинеться у кожного залежного. Тому комплексне лікування наркоманії передбачає: детоксикацію організму, зняття «ломки», психологічну реабілітацію. Додаткові інструменти нарколога: кодування, інтервенція, соціальна адаптація.

Лікування ігроманії в Івано-Франківську

Лікування ігроманії

Ігрова залежність – це не погана звичка або схильність до азарту, а хвороба, що руйнує особистість, соціальне й сімейне життя, звужує коло інтересів та є загрозою здоров'ю й життю людини. При відлученні від гри у залежного виникає абстинентний синдром з істерикою, агресією, апатією. Когнітивно-поведінкова психотерапія допомагає опрацювати помилки мислення й сформувати позитивні й реалістичні життєві установки. Застосовується раціональна психотерапія, яка звертається до розуму людини з використанням аргументів і доказів.

Кодування від алкоголізму в Івано-Франківську

Кодування від алкоголізму

Одним з найбільш ефективних способів боротьби з етаноловою залежністю визнано кодування від алкоголізму. Найчастіше використовують препарати, у складі яких є дисульфірам або налтрексон. У першому випадку залежний припиняє пити, через можливе сильне алкогольне отруєння. При лікуванні налтрексоном пацієнт перестає отримувати задоволення від спиртного, оскільки опіоїдні рецептори виявляються заблокованими. Додатково здійснюється й психологічне кодування за методикою О. Довженка.

Підшивка від алкоголізму в Івано-Франківську

Підшивка від алкоголізму

Для підшивки від алкоголю необхідне утримання від вживання спиртного протягом 5-7 діб, бажання позбутися залежності, підписання згоди. Підшивка від алкоголізму займає не більше однієї години: під місцевою анестезією під лопатку вводиться препарат. На провокаційному тестуванні закодованому дають прийняти мінімальну дозу спирту, яка відразу викликає неприємні реакції. Подібна демонстрація дозволяє відчути, що чекає залежного, якщо він не відмовиться від вживання алкоголю після кодування.

Виведення із запою в Івано-Франківську

Виведення із запою

У стані запою алкогольна залежність невблаганно прогресує. З'являється цілий букет хронічних захворювань, не характерних для віку залежного. Серйозні зміни відбуваються у психіці. У запої при похмільному синдромі починається сильна інтоксикація, що викликає серйозні порушення роботи організму. Якщо намагатися знизити дозу, або повністю відмовитися від спиртного, у пацієнта настає абстиненція. Впоратися з виведенням із запою без шкоди для здоров’я допоможуть кваліфіковані фахівці.

Детоксикація організму після запою в Івано-Франківську

Детоксикація організму

Найбільшу небезпеку для здоров'я становлять продукти розпаду етанолу, викликаючи серйозні патології у всіх важливих внутрішніх органах. Вивести токсини можна за допомогою крапельниці з фізрозчином, глюкозою й вітамінними комплексами. Поступово лікар додає препарати, які усувають головний біль, нудоту, тремтіння, знімають нервову напругу, позбавляють нав'язливих страхів. Пацієнт зможе розслабитися й нормально виспатися. В процесі сну запускаються механізми самовідновлення організму.