Наркологічний центр в Ужгороді: лікування алкоголізму, наркоманії та ігроманії

Наркологічна клініка «Ваш Медсервіс» в Ужгороді працює у сфері лікування алкоголізму і наркоманії, викорінення потягу до хімічних і психоактивних речовин. Центр приватної допомоги надає послуги з позбавлення від ігрової залежності, допомагаючи людям впоратися із захворюванням під наглядом кращих лікарів наркологів і кваліфікованих психологів з великим досвідом роботи.

Наркологічна клініка «Ваш Медсервіс»: наші послуги

Безкоштовна консультація спеціаліста:

Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте професійну підтримку, рекомендації по курсу відновлення від залежностей. Приватна наркологічна клініка в Ужгороді надає послуги лікування:

 • Виведення з запою – зняття симптомів алкогольної абстиненції вдома або в стаціонарі.

 • Алкогольна залежність – детоксикація, кодування медикаментозними засобами й гіпнотичними методами.

 • Наркотична залежність – детоксикація, анонімне лікування від наркоманії та реабілітація.

 • Ігрова залежність – лікування ігроманії, нормалізація психоемоційного стану.

Ціни на послуги в Ужгороді

Назва послуги

Вартість

Консультація 1 година

безкоштовно

Комплексна реабілітація для наркозалежного 1 місяць

від 8000 грн

Комплексна реабілітація для алкозалежного 1 місяць

від 8000 грн

Виведення із запою в центрі 1 доба

від 1500 грн

Виведення із запою вдома 1 сеанс

від 2500 грн

Кодування / підшивка 1 сеанс

від 5000 грн

Блокування 1 сеанс

від 4000 грн

Амбулаторна детоксикація 1 сеанс

від 1800 грн

Тестування 1 сеанс

від 1000 грн

Детоксикація від наркотиків 1 доба

від 1800 грн

Вже багато наших пацієнтів отримали анонімне та ефективне лікування за доступною вартістю з різних міст Закарпаття а саме: Ужгород, Мукачеве, Хуст, Виноградів, Берегове, Свалява, Рахів, Міжгір'я, Тячів, Іршава, Солотвино, Чоп та ін. Звертайтеся в наркологічний центр «Ваш Медсервіс» в Ужгороді та отримайте професійну допомогу спеціалістів вже сьогодні!

Лікування алкоголізму в Ужгороді

Стреси, складні життєві ситуації, сильні внутрішні переживання, а також сімейні конфлікти – лише деякі з причин зловживання алкоголем. Виявляючи справжні причини виникнення алкоголізму, у наркологічній клініці в Ужгороді ми пропонуємо нову модель надання допомоги залежним і їх близьким, що враховує особливості кожної конкретної ситуації.

Лікування алкоголізму в нашій клініці передбачає обстеження профільними лікарями: терапевтом, кардіологом, гастроентерологом і неврологом. Такий підхід дозволяє не тільки зняти симптоми інтоксикації, але й розпочати своєчасне лікування супутніх соматичних захворювань.

Залежний роками намагався адаптуватися до життя тим, що за допомогою алкоголю випадав з реальності в ілюзорне благополуччя, а тепер змушений постійно перебувати в реальності. Що робити замість того, щоб пити, як адаптувати себе до тверезості настільки, щоб знайти щось цінніше пияцтва? – у цьому допоможе психотерапія.

Виведення із запою

При сильному алкогольному отруєнні або тривалому запої першим способом лікування стає надання першої допомоги. Не варто ігнорувати виражені симптоми алкогольного отруєння, оскільки вони можуть викликати серйозні порушення у роботі внутрішніх органів аж до настання коми. Виведення із запою в наркологічному центрі в Ужгороді – це можливість провести ефективну дезінтоксикацію й мінімізувати виникнення ускладнень.

Для крапельниці лікар підбирає препарати з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Враховується тривалість запою, кількість випитого алкоголю, поєднання спиртовмісних продуктів з психотропними або іншими сильнодійними препаратами. Принцип дії крапельниці полягає в тому, що лікарські препарати вводяться безпосередньо в кров, що й прискорює позитивний вплив на організм.

Підшивка від алкоголізму

У наркологічній клініці в Ужгороді застосовується дієвий метод кодування – підшивка від алкоголізму. Це медикаментозний метод, суть якого полягає у блокуванні процесу розщеплення етанолу організмом. Показанням до застосування є непереборний потяг до алкоголю, викликаний хронічною залежністю.

На консультації лікар-нарколог інформує хворого про суть методики й психологічно готує його до наслідків. Крім того, для проведення процедури потрібно утримання від приймання спиртного протягом тижня, бажання позбутися залежності, підписання згоди на підшивання.

Під місцевою анестезією під лопатку вводиться ампула з гелем і накладаються шви, які необхідно зняти через п'ять днів після процедури.

На провокаційному тестуванні закодованому дають прийняти мінімальну дозу спирту, яка відразу викликає неприємні реакції. Подібна демонстрація дозволяє відчути, що чекає залежного, якщо він не відмовиться від вживання алкоголю після кодування.

Кодування від алкоголізму

Методика кодування від алкоголізму уколом характеризується позитивними відгуками пацієнтів, які змогли позбутися хронічної пристрасті. Ін'єкцію використовують у найважчих випадках, виробляючи у хворого стійку непереносимість спирту навіть після закінчення терміну дії препарату.

Лікар здійснює діагностику, щоб виключити наявність протипоказань:

 • Проблеми з артеріальним тиском.

 • Цукровий діабет.

 • Черепно-мозкові травми в анамнезі.

 • Порушення органів серцево-судинної системи.

 • Захворювання печінки, нирок.

 • Проблеми з психікою й центральною нервовою системою.

Кодування від алкоголізму за методом Довженка

Суть методики полягає у навіюванні, яке згодом сприймається підсвідомістю людини, як власне бажання відмовитися від алкоголю. Але, на відміну від стандартного гіпнозу, кодування від алкоголізму по методу Довженка не занурює хворого у глибокий транс. Пацієнт залишається у свідомості, тому метод є ефективним навіть для людей, які не піддаються впливу гіпнозу.

Процедура проводиться за один сеанс. Фахівці відзначають цілющий вплив на психологічний стан пацієнта, повернення впевненості в собі, підвищення сили волі. Призначається кодування при дотриманні умов:

 • Бажання пацієнта.

 • Відсутність психічних захворювань і ураження головного мозку.

 • Період тверезості не менше як тиждень перед початком лікування.

Лікування наркоманії в наркологічному центрі в Ужгороді

Анонімне лікування наркоманії передбачає розширене обстеження, консультацію з лікарями соматичного профілю, зняття проявів фізичної залежності від різних типів наркотичних речовин, відновлення роботи внутрішніх органів і систем, психологічну підтримку й допомогу в гармонізації сімейного життя.

Лікування наркоманії й токсикоманії починається з різкої відмови від наркотику. Виняток становлять лише випадки зловживання седативно-снодійними засобами та поєднання їх з іншими наркотиками. Для зняття проявів фізичної залежності й подолання «ломки» потрібно від 5 до 15 днів лікування в стаціонарі з цілодобовим динамічним контролем стану здоров'я пацієнта для запобігання зриву.

 • Блокування абстинентного синдрому і проведення дезінтоксикації з корекцію психічних розладів.

 • Повне відновлення обмінних порушень, поведінкових розладів і нормалізація психічного стану.

 • Виявлення основного синдрому психічної залежності, проведення цілеспрямованої терапії та реабілітація. Особлива увага приділяється причинам, що викликають загострення потягу до наркотиків.

У нашій наркологічній клініці «Ваш Медсервіс» проводиться лікування «аптечної» залежності, що виникає при тривалому вживанні певних медичних препаратів. Припинення їх прийому викликає зниження життєвих показників організму, що може стати причиною прояву абстиненції.

Лікування ігроманії – залежності від азартних ігор

Залежність від карткових, електронних ігор та інших пристрастей – це виражена прихильність до повторення ігрового процесу на тлі значного зниження інтересу до життя у соціальній і професійній сферах. Лудоманія, або гемблінг, як називають залежність у професійному медичному середовищі, визнана захворюванням і потребує лікування.

Участь в ігровому процесі дарує залежному можливість відірватися від проблем у реальному житті, тривожних нав'язливих думок. Стан зняття напруги в психічному та емоційному плані стає необхідним і людина, яка не здатна контролювати рівень залученості, змінює стрес на залежність.

Ігрова залежність успішно виліковується, якщо робиться акцент на виявлення причин згубної пристрасті:

 • Соціальні – самотність, відсутність сили волі, пристрасть до грошей.

 • Біологічні або спадкові.

 • Фізіологічні – характеризуються особливостями гормонального фону.

 • Психоемоційні.

У наркологічному центрі «Ваш Медсервіс» увага зосереджена на усуненні причин залежності шляхом психотерапії. Використовуються методи навіювання, пацієнт навчається способам самонавіювання й контролю, у нього формується спокійне або байдуже ставлення до будь-яких ігрових процесів.

Відгуки пацієнтів: Закарпатська область

Лікування алкоголізму відгук Ужгород
Лікування ігроманії відгук Ужгород
Лікування наркоманії відгук Ужгород
Лікування наркоманії відгук Хуст
Лікування алкоголізму відгук Ужгород
Лікування наркоманії відгук Виноградів

Адреса нашого наркологічного центру в Ужгороді

Залежні люди переважно ніколи самі не хочуть починати лікування, не слухають переконання родичів. Наші фахівці знають, як у форматі бесіди довести залежному всю тяжкість становища, що склалося й спонукати до добровільного проходження анонімного курсу лікування.

Записатися на консультацію до нарколога або докладніше дізнатися про лікування у наркологічній клініці в Ужгороді можна за телефонами +38 067 8887155, +38 066 8887155. Консультації та прийом пацієнтів здійснюються за адресою м. Ужгород, вул. Університетська, 28.

«Ваш Медсервіс» - Ужгород, вул. Університетська 28

Наркологічний центр в Ужгороді
Наркологічний центр в Ужгороді
Кімната в наркологічному центрі в Ужгороді
Ванна кімната в наркологічному центрі в Ужгороді
Зал в наркологічному центрі в Ужгороді
Зал в наркологічному центрі в Ужгороді

Телефони

+38 067 8887155

+38 066 8887155

Графік роботи

ПН-НД: 9.00 - 20:00