Лікування алкоголізму, наркоманії та ігроманії в наркологічному центрі в Луцьку

Ефективне лікування залежностей від алкоголю, наркотиків, азартних та комп’ютерних ігор здійснюється фахівцями нашої клініки за найсучаснішими програмами. Надається психотерапевтична допомога у поверненні пацієнтів до повноцінного життя в сім'ї та суспільстві.

Які ми надаємо послуги лікування залежностей

Безкоштовна консультація спеціаліста:

Анонімне лікування всіх видів залежностей в стаціонарі наркологічної клініки здійснюється під цілодобовим наглядом медичного персоналу. Комплексне лікування залежних пацієнтів передбачає:

 • Процедури інтенсивної детоксикації.

 • Виведення із запою.

 • Високоточна діагностика, вибір оптимальної методики лікування.

 • Основний курс терапії для комплексного позбавлення від залежності.

 • Підшивка та кодування від алкоголізму.

 • Групові та релаксаційні заняття з психотерапевтами, які сприяють переоцінці поглядів на життя й зміцненню сили волі.

Комплексний підхід до лікування надає довгостроковий результат позбавлення від залежностей. За необхідності, лікарі надають допомогу в мотивації залежних до лікування. А після завершення лікування допоможуть гармонізувати стосунки в сім'ї й повернутися до звичного життя в соціумі.

Ціни на послуги в Луцьку

Назва послуги

Вартість

Консультація 1 година

безкоштовно

Комплексна реабілітація для наркозалежного 1 місяць

від 8000 грн

Комплексна реабілітація для алкозалежного 1 місяць

від 8000 грн

Виведення із запою в центрі 1 доба

від 1500 грн

Виведення із запою вдома 1 сеанс

від 2500 грн

Кодування / підшивка 1 сеанс

від 5000 грн

Блокування 1 сеанс

від 4000 грн

Амбулаторна детоксикація 1 сеанс

від 1800 грн

Тестування 1 сеанс

від 1000 грн

Детоксикація від наркотиків 1 доба

від 1800 грн

Вже багато наших пацієнтів отримали анонімне та ефективне лікування за доступною вартістю з різних міст Волинської області а саме: Луцьк, Ковель, Нововолинськ, Володимир, Ківерці, Рожище, Камінь-Каширський, Любомль та ін. Звертайтеся в наркологічний центр «Ваш Медсервіс» в Тернополі та отримайте професійну допомогу спеціалістів вже сьогодні!

Лікування алкоголізму

Залежність від алкоголю – це хронічне захворювання. Його суть у тому, що людина відчуває патологічний потяг до спиртного, який є наслідком психологічної та фізичної залежності. Тривалий час алкоголізм може протікати приховано – як для самого алкоголіка, так і для його родичів.

Зазвичай, перші кілька років сім'я навіть не розуміє, що їх близький хронічно хворий і пов'язує регулярне пияцтво з поганою компанією, важким періодом на роботі, святами або бажанням іноді розслаблятися. Проте, життя й здоров'я алкозалежного безпосередньо залежать від своєчасністю лікування алкоголізму в наркологічному центрі у Луцьку.

Алкогольна інтоксикація: стадії й можливі ускладнення

Виділяють 3 стадії хвороби, кожна з яких визначає особливості лікування залежності від алкоголю:

 • Підвищений потяг до спиртного, збільшення його кількості, періодичні запої, неврози, зміна поведінки.

 • Відсутність самоконтролю, набряклість і надмірна стомлюваність, постійний пошук приводів для пияцтва, агресія, амнезія того, що сталося під час сп'яніння. Суттєва відмінність другої стадії – поява абстинентного синдрому.

 • Тривалість і кількість запоїв збільшується, вийти з них самостійно неможливо. Починається деградація, спостерігається порушення функціональності внутрішніх органів. Сп'яніння й похмілля зливаються в єдиний процес, людина постійно знаходиться під впливом спиртного. Тільки стаціонарне лікування алкоголізму в наркологічній клініці у Луцьку здатне змінити небезпечну ситуацію на третьому етапі.

З чого почати лікування алкоголізму?

Найперше – виведення із запою. Затяжні запої тривалістю понад 3 доби призводять до небезпечного отруєння організму. В такому стані дуже складно відмовитися від алкоголю, не заподіявши шкоди здоров'ю. Під час запоїв алкоголіки приймають спиртне здебільшого не тому, що хочуть, а тому, що змушені пити, щоб не померти.

Після тривалого запою може проявитися синдром відміни алкоголю – стан, при якому у людини після зниження доз спиртного або повного припинення вживання проявляються тремор рук і голови, нудота, пітливість, підвищений тиск і тахікардія, тривога й роздратування, депресія, м'язовий та головний біль.

Крапельниця від похмілля може проводитися в домашніх умовах, що допоможе вивести продукти розпаду етилового спирту з крові, відновити роботу внутрішніх органів і повернути ясність мислення. Зняття похмільного синдрому за допомогою крапельниці лікарями нашого наркологічного центру у Луцьку складається з етапів:

 • Консультація.

 • Огляд і діагностика.

 • Підбір ліків для інфузійної терапії.

 • Підтримувальне лікування.

Методи кодування, які застосовуються в наркологічній клініці в Луцьку

Радикальне позбавлення від алкоголізму – це кодування. Воно дозволяє пригнічувати пристрасть до спиртного шляхом вироблення негативного ставлення до нього. Обов'язкова вимога при кодуванні від алкоголізму – пацієнт повинен утримуватися від вживання алкоголю певний час.

Метод внутрішньовенного введення передбачає введення медпрепарату, що блокує здатність організму переробляти етиловий спирт. Процедура проводиться тільки за приписом лікаря психіатра-нарколога й під його суворим контролем. Перед кодуванням лікар наркологічного центру у Луцьку розповідає пацієнту про плюси й мінуси методу, наслідки вживання спиртного після уколу. Метою бесіди є психологічний вплив з метою переконати позбутися від потягу до спиртного.

Серед усіх методик лікування алкогольної залежності високою ефективністю відрізняється кодування гіпнозом за методом Довженка. Протягом курсу використовується комплекс процедур, спрямованих на розвиток у хворого байдужого ставлення до алкоголю. Кодування від алкоголізму по Довженку має певний термін дії – переважно один рік. Додатковий сеанс допоможе закріпити ефект і повністю усунути бажання вживати алкоголь.

Підшивка від алкоголізму дисульфірамом

Метод полягає в розміщенні капсули з ліками у підшкірну клітковину.

Дисульфірам – активна речовина, що використовується для кодування залежних методом підшивки від алкоголізму. Потрапляючи в організм, дисульфірам впливає на роботу печінки – печінка перестає виробляти ферменти, що відповідають за розщеплення алкоголю на безпечні складові. Навіть невелика доза спиртного призводить до важкої інтоксикації.

Якщо пацієнт не вірить в ефективність процедури, прямо після операції йому дають випити трохи алкоголю. В умовах клініки це безпечно, адже поруч знаходяться лікарі та необхідне обладнання для надання першої допомоги. Зазвичай однієї провокації виявляється досить для того, щоб сформувалося почуття страху.

Лікування наркоманії у наркологічному центрі в Луцьку

Наш центр допомагає людям, які колись потрапили в залежність від наркотиків. Не всі можуть зізнатися собі, що у них є проблема, а тим більше оточенню. Тому у нас можна записатися на анонімне лікування наркоманії, яке гарантує повну конфіденційність.

Лікування наркоманії здійснюється комплексно, поєднує медикаментозні й психотерапевтичні методи, реабілітацію та ресоціалізацію. Реабілітація наркозалежних – це процес повного фізичного й психологічного відновлення організму після тривалого вживання наркотичних речовин, програмування свідомості на поліпшення життя без наркотиків.

У процесі лікування ми крок за кроком допомагаємо залежним:

 • Відновити фізичне здоров'я.

 • Позбутися від потягу до наркотиків.

 • Усунути проблеми психологічного характеру, які призвели до залежності.

 • Навчитися керувати своїми емоціями.

 • Відновити морально-етичні установки, прийняті в суспільстві.

 • Повернутися в соціум повноправною людиною.

Ми допомагаємо наркозалежним з різними залежностями:

 • Опіоїди: опіум, героїн, метадон, кодеїн, дезоморфін.

 • Стимулятори: кокаїн, амфетамін, мефедрон, бутират, екстазі, солі.

 • Каннабіноїди: гашиш, марихуана, спайси.

 • Дисоціативи: галюциногени, токсичні речовини.

В нашій наркологічній клініці у Луцьку працюють психотерапевтичні групи. Їх відвідування допомагає наркозалежним позбутися від патологічних моделей поведінки й помилкових страхів, почути переживання інших людей і поділитися власними, отримати зворотний зв'язок від учасників і психотерапевтів.

Лікування ігрової залежності

Симптоматика ігроманії проявляється яскраво й не викликає сумніву щодо схильності до залежності. Психічний стан ігромана характеризується підвищеним рівнем дратівливості, занепокоєння й навіть часом нагадує стан, притаманний абстиненції у наркозалежних. Залежність від азартних, комп’ютерних ігор, ставок на спорт визначається як стійка й неадекватна гральна поведінка з рецидивами.

Ігрова залежність формується поступово, непомітно, втягуючи людину більше й більше у порочне коло, коли вже одного бажання зупинитися недостатньо. Патологічний потяг до азартних ігор у деяких гравців, імпульсивний розлад з порушенням волі являє собою хронічне психічне захворювання, що прогресує.

В лікуванні ігроманії застосовується когнітивно-поведінкова терапія. Це форма психотерапії, яка робить акцент на мисленні, на тому, як ми відчуваємо й на тому, що ми робимо. Курс індивідуальної психотерапії в наркологічній клініці «Ваш Медсервіс» спрямований на перебудову ірраціонального мислення за допомогою доказів, розрахунків, жорстких аргументів непродуктивності дій гравця.

Бажаєте покінчити зі шкідливими залежностями раз і назавжди?

Ви на правильному шляху!