Ефективне лікування наркоманії, алкоголізму, ігроманії у наркологічному центрі в Тернополі

Наш центр реабілітації протягом багатьох років здійснює успішне лікування залежних від алкоголю, наркотиків, ігроманії. Особлива увага приділяється усуненню психологічних проблем, пов'язаних із залежністю, корекції соціальних навичок. Ми не просто лікуємо залежність, а відновлюємо особистість.

Види послуг, які ми надаємо

Безкоштовна консультація спеціаліста:

Програма лікування базується на кращих розробках в області реабілітації залежних від згубних пристрастей. В її основі – методики Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. У лікуванні залежних ми виділяємо етапи:

 • Консультація – отримання відповідей на ваші запитання за телефоном: +38 067 8887155.

 • Мотивація – формування бажання у залежного почати лікування й супровід до наркологічної клініки «Ваш Медсервіс» у Тернополі.

 • Детоксикація – очищення організму, виведення із запою, зняття ломки.

 • Реабілітація – ефективна методика отримання нових соціальних навичок і відновлення особистості: індивідуальні сесії з психологом, групові заняття з психотерапевтом, сімейні сесії.

 • Соціалізація й підтримка – супровід після курсу реабілітації, відновлення стосунків з родиною.

Ціни на послуги в Тернополі

Назва послуги

Вартість

Консультація 1 година

безкоштовно

Комплексна реабілітація для наркозалежного 1 місяць

від 8000 грн

Комплексна реабілітація для алкозалежного 1 місяць

від 8000 грн

Виведення із запою в центрі 1 доба

від 1500 грн

Виведення із запою вдома 1 сеанс

від 2500 грн

Кодування / підшивка 1 сеанс

від 5000 грн

Блокування 1 сеанс

від 4000 грн

Амбулаторна детоксикація 1 сеанс

від 1800 грн

Тестування 1 сеанс

від 1000 грн

Детоксикація від наркотиків 1 доба

від 1800 грн

Вже багато наших пацієнтів отримали анонімне та ефективне лікування за доступною вартістю з різних міст Тернопільської області а саме: Чортків, Кременець, Бережани, Збараж, Теребовля, Бучач, Борщів, Заліщики та ін. Звертайтеся в наркологічний центр «Ваш Медсервіс» в Тернополі та отримайте професійну допомогу спеціалістів вже сьогодні!

Лікування алкоголізму

Досвідчені лікарі підготують індивідуальну програму для кожного хворого з урахуванням його стану, віку, наявності хронічних захворювань. Лікування алкоголізму у наркологічному центрі відбувається наступним чином:

 • Детоксикація – зняття абстинентного синдрому, виведення з запою.

 • Курсова терапія – приймання ліків, психотерапевтичні процедури.

 • Обстеження профільними фахівцями на супутні захворювання.

 • Психотерапія – корекція особистості й реабілітація.

Комплексне лікування алкоголізму надає можливість відновитися фізично, усунути психологічну залежність і повернутися до нормального життя.

Стадії розвитку алкоголізму

У розвитку алкоголізму виділяють три стадії – від слабкого потягу до найсильнішої тяги, яка пригнічує інші почуття, бажання й потреби. Тяга до алкоголю – це психологічна залежність, яка проявляється у нав'язливих думках про спиртне. Вони долають алкозалежного й не дають йому нормально жити. Але він сам майже ніколи не усвідомлює, що з ним відбувається, а якщо й розуміє, то всіляко заперечує.

Через необізнаність і бездіяльність родичів, часто алкозалежні вживають спиртні напої довгі роки й вмирають, так і не отримавши нормального лікування. Неправильно посилатися на те, що хворий не хоче лікуватися, або чекати поки він захоче лікуватися. Він не розуміє, що з ним відбувається, і буде пити до останнього й деградувати. Тому тільки родичі можуть зупинити розвиток хвороби й деградацію питущої людини.

Виведення із запою в наркологічній клініці у Тернополі

Ми надаємо медичну допомогу при тривалих і короткострокових запоях. Проводиться детоксикація – процедури очищають організм від алкоголю й продуктів його розпаду. Виведення із запою у наркологічному центрі «Ваш Медсервіс» дозволяє поліпшити загальний стан залежного, усунути агресію, галюцинації, нудоту, блювоту, запаморочення.

Період чистки організму може становити від 3 до 10 днів і залежить від стану організму на момент надходження в клініку. Детоксикація забезпечує швидкий і безпечний вихід із запою, підготовку пацієнта до процедури кодування або психотерапевтичної реабілітації.

Підшивка від алкоголізму

Препарат еспераль є найефективнішим антагоністом і дозволяє на тривалий термін, без негативних побічних ефектів для здоров'я й психіки алкоголіка блокувати тягу до спиртовмісних напоїв. Основний активний компонент – дисульфірам, саме він є антиалкогольним бар'єром, що захищає організм від етилу.

Якщо алкоголік з підшивкою від алкоголізму, вирішить пригубити хоча б міліграм етилу, дисульфірам миттєво спровокує інтоксикацію організму й виведе отрутохімікат за допомогою блювоти. Дисульфірам, вступаючи в реакцію з етанолом, блокує фермент печінки, який відповідає за метаболізм алкоголю в організмі, іншими словами, спирт не зможе перетворитися в кислоту й вийти з організму природним шляхом.

Кодування від алкоголізму

У нашій наркологічній клініці можна пройти антиалкогольну програму кодування від алкоголізму медикаментозним і психотерапевтичним способом. Медикаментозний блок: внутрішньом'язове або внутрішньовенне введення препарату. Еспераль допомагає забезпечити людині тверезе життя терміном від 6 місяців до 5 років, в залежності від дози й методу введення.

Найчастіше, перше кодування проводиться на рік. Потім процедура кодування еспераль гелем повторюється у збільшеній дозі. Антиалкогольна психотерапевтична програма кодування методом Довженка, гіпнозом, курс «12 кроків» проводяться окремо або в комбінації з лікарським блоком.

Лікування складних випадків алкоголізму

До нас у наркологічну клініку в Тернополі звертаються залежні від алкоголю, які вже багато разів кодувалися, підшивалися різними способами, але термінів не витримували, йшли на нейтралізацію або розкодування, після цього слідував зрив. Без алкоголю людина залишається один на один зі своїми проблемами. Зазвичай неефективне лікування алкоголізму відбувається, коли потяг до спиртного нерозривно пов'язаний з іншими захворюваннями: невроз, психічні проблеми, органічні ураження головного мозку. Ми добре знаємо, яка саме потрібна терапія для компенсації у таких випадках.

Лікування наркоманії в наркологічному центрі «Ваш Медсервіс»

Якщо запитати в інтернеті, як зняти «ломку» в домашніх умовах, можна отримати багато порад. Сенс їх зводитися до наступного: перетерпіти й для цього просто треба підібрати якусь таблетку. Ми вважаємо, що невігластво у будь-яких питаннях – це поганий помічник. Адже до абстиненції призвело тривале вживання речовин з метою грубої маніпуляції з клітинами мозку.

Головний мозок – цей майстерний інструмент для сприйняття, аналізу зовнішнього світу й управління внутрішніми органами, втратив нормальні функції через патологічні порушення хімічного спілкування клітин. І цей стан, на жаль, стабілізувався на новому патологічному рівні. Будь-який додатковий непрофесійний вплив може перейти червону межу можливостей. «Ломка» в домашніх умовах небезпечна для життя.

Ми проводимо детоксикацію від наркотиків, але ця процедура не має остаточного лікувального ефекту. Щоб повністю позбавити залежного від недуги, обов'язково необхідно пройти лікування наркоманії та повний курс соціальної реабілітації. В наркологічній клініці у Тернополі ми здійснюємо ефективне лікування наркотичної залежності від психоактивних речовин різних груп:

 • Морфін.

 • Марихуана.

 • Кокаїн.

 • Амфетамін.

 • Метамфетамін.

 • Галюциногени.

 • Екстазі.

 • Снодійні та інші ПАР.

Лікування ігроманії

У всьому світі близько 5% людей страждають ігроманією. Це психічне захворювання належить до нехімічних залежностей. Характеризується невгамовним потягом до ігор, що згубно впливає не тільки на соціальний статус людини, а й на загальний стан здоров'я. Самостійно подолати недугу неможливо, необхідна кваліфікована допомога психіатрів, психологів, наркологів.

Попри те, що ігроманія не компоненту фізичної залежності, яку необхідно лікувати лікарськими препаратами, не варто байдуже ставитися до розвитку хвороби. Залежність згубна в будь-якому її прояві. Для лікування ігроманії радимо звернутися до наркологічного центру «Ваш Медсервіс» у Тернополі й пройти терапевтичний курс. Ми пропонуємо допомогу у лікуванні:

 • Комп'ютерна залежність у підлітків.

 • Інтернет залежність.

 • Ставки на спорт.

 • Ігрова залежність у дорослих.

 • Азартна залежність.

 • Залежність від гральних автоматів.

Найефективніший метод лікування ігроманії – гіпноз. За кілька сеансів можна виробити стійке негативне ставлення до комп'ютерних та азартних ігор, букмекерських контор.

Реабілітація та підтримка пацієнтів

При лікуванні від алкоголізму, наркоманії та ігроманії реабілітація стає одним з найважливіших етапів. Вона проводиться відразу ж після завершення медикаментозної терапії, запобігає поверненню залежного у звичне середовище, де хвороба може продовжувати розвиватися.

В умовах спеціалізованого наркологічного центру «Ваш Медсервіс» у Тернополі пацієнти захищені від зовнішнього впливу. Вони поступово повертають всі потрібні навички, навчаються долати труднощі без шкідливого «допінгу», знаходять собі цікаві захоплення, відновлюють режим, фізичну форму, здоров'я тіла й душі. Це допомагає забути про хворобу, навчитися жити без неї.

Закликаємо всіх, хто зіткнувся з проблемами наркоманії, алкоголізму, ігроманії, не відкладати рішення на потім, а починати діяти прямо зараз. Кожна хвилина дорога.

Відгуки пацієнтів: Тернопільська область

Лікування наркоманії відгук Тернопіль
Лікування алкоголізму відгук Тернопіль
Лікування алкоголізму відгук Тернопіль
Лікування алкоголізму відгук Тернопіль
Лікування наркоманії відгук Тернопіль
Лікування наркоманії відгук Тернопіль