Лікування алкоголізму і наркоманії - наркологічний центр в Івано-Франківську

Якщо алкогольна, наркотична або ігрова залежність стає реальною проблемою – підійдіть до цього з усією серйозністю й зверніться за допомогою до професійних наркологів. Успішне лікування залежностей можливо! Це доводить багаторічна практика нашого наркологічного центру. Зустрічаючи колишніх наших пацієнтів, ви ніколи не подумаєте, що вони були у кроці від прірви.

Наші фахівці ставляться до пацієнтів з розумінням, будь то наркозалежний або алкоголік. Адже вони бачать в цих людях хворих, які потребують співучасті й кваліфікованої допомоги. Наш професіоналізм проявляється у всьому: в обслуговуванні, лікуванні й спілкуванні з пацієнтами. Керуємося основними принципами:

 • Професіоналізм.

 • Делікатність.

 • Конфіденційність.

Лікування всіх видів залежностей

Безкоштовна консультація спеціаліста:

Лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії – це довгий і копіткий процес, який вимагає значних зусиль від пацієнта, та його родичів. Залежності загрожують втратою особистості, інтересів, кола спілкування, положення в суспільстві, самоповаги й, звичайно, здоров'я. Ми надаємо всі види медичної допомоги із лікування різних залежностей.

Послуги наркологічної клініки сертифіковані й відповідають сучасним стандартам.

 • Виведення із запою.

 • Детоксикація організму.

 • Кодування та підшивка від алкоголізму.

 • Лікування наркотичної залежності.

 • Лікування ігроманії.

 • Психологічна допомога залежним та близьким.

Ціни на послуги в Івано-Франківську

Назва послуги

Вартість

Консультація 1 година

безкоштовно

Комплексна реабілітація для наркозалежного 1 місяць

від 8000 грн

Комплексна реабілітація для алкозалежного 1 місяць

від 8000 грн

Виведення із запою в центрі 1 доба

від 1500 грн

Виведення із запою вдома 1 сеанс

від 2500 грн

Кодування / підшивка 1 сеанс

від 5000 грн

Блокування 1 сеанс

від 4000 грн

Амбулаторна детоксикація 1 сеанс

від 1800 грн

Тестування 1 сеанс

від 1000 грн

Детоксикація від наркотиків 1 доба

від 1800 грн

Вже багато наших пацієнтів отримали анонімне та ефективне лікування за доступною вартістю з різних міст Івано-Франківської області а саме: Калуш, Коломия, Надвірна, Долина, Бурштин, Болехів, Снятин, Тисмениця, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Рогатин, Галич та ін. Звертайтеся в наркологічний центр «Ваш Медсервіс» в Івано-Франківську та отримайте професійну допомогу спеціалістів вже сьогодні!

Фахівці наркологічного центру Івано-Франківськ

Директор наркологічного центру Івано-Франківcьк

Скопич Валерій Анатолійович

Генеральний директор КНП «Прикарпатського наркологічного центру Івано-Франківької обласної ради»

Завідуюча відділенням наркологічного центру Івано-Франківcьк

Тітова Інна Володимирівна

Завідуюча відділенням невідкладної наркологічної допомоги, лікар вищої категорії Прикарпатського наркологічного центру

Лікар нарколог в Івано-Франківську

Андрейчук Зіновій Марьянович

Завідуючий наркологічним кабінетом Коломийської ЦРЛ, лікар - нарколог вищої категорії

Лікар нарколог в Івано-Франківську

Шараневич Інна Олександрівна

Лікар - нарколог вищої категорії Коломийської ЦЛР, кандидат медичних наук

Лікар нарколог в Івано-Франківську

Боднар Сергій Іванович

Лікар-нарколог Снятинсткої багатопрофільної лікарні

Лікар нарколог в Івано-Франківську

Собко Олег Вадимович

Лікар - нарколог, психіатр вищої категорії Прикарпатського наркологічного центру

Лікар нарколог в Івано-Франківську

Легінь Тарас Юрійович

Лікар - нарколог вищої категорії Прикарпатського наркологічного центру

Лікування алкоголізму

Алкоголізм – захворювання, якого зазвичай заведено соромитися й обходити стороною. Однак, страждати від недуги можуть не тільки люди з низьким достатком, але й цілком заможні, освічені чоловіки й жінки. Не засуджуйте й не звинувачуйте людину, яка має алкогольну залежність, а допоможіть звернутися до кваліфікованого лікаря у наркологічну клініку в Івано-Франківську.

Основне лікування алкоголізму – це реабілітація у нарколога: детоксикація й стабілізація, медикаментозна терапія, кодування від алкоголізму. Терапія у психолога допоможе впоратися з нервовим напруженням і психічними розладами. Поєднання медикаментозного й психологічного методів лікування дозволяє домагатися більш ефективного результату.

Виведення із запою

На певній стадії хворий вже не може обходитися без дози алкоголю, оскільки в хвилини рідкісного просвітлення його починає мучити фізичне нездужання, виражений тремор, тахікардія, утрудненість дихання, нудота, блювота, високий тиск, відчуття пригніченості, страху. Абстинентний синдром змушує людину «похмелятися» після чергового надмірного свята, а після знову, й знову.

Виведення із запою у наркологічному центрі в Івано-Франківську проводиться внутрішньовенно за допомогою крапельниці. Використовуються різні сольові розчини, препарати калію, вітаміни, серцеві препарати, ноотропи, гепатопротектори, транквілізатори. Родичам лікар надає рекомендації з догляду й правильної лінії поведінки з пацієнтом.

Кодування від алкоголізму в Івано-Франківську

В голові алкоголіка постійно відбувається боротьба хорошого й поганого. З одного боку хворий розуміє, що алкоголь його губить. Але у тверезому стані починає відчувати фізичний і емоційний дискомфорт. Алкоголік вмовляє себе, як виняток, зробити ковток алкоголю. А потім просто не може зупинитися. Втративши контроль на одну частку секунди, людина знову потрапляє у черговий запій.

Кодування від алкоголізму допомагає впоратися з потягом. Змушує повірити хворого в те, що й у тверезому стані може бути добре, а задоволення можна отримувати не тільки від спиртних напоїв. В результаті кодування хворий припиняє боротися сам з собою, починає жити й радіти кожному моменту нового тверезого життя. Саме тоді в людині знову прокидається особистість.

Як працює кодування від алкоголю?

Кожен метод може вплинути на залежного від алкоголю по-різному. Одним з найактуальніших способів лікування алкоголізму є підшивка за допомогою вшивання препарату під шкіру. Після розсмоктування препарат починає діяти, викликаючи неприємні й небезпечні реакції організму.

 • Медикаментозні методи ґрунтуються на введенні або вживанні лікарських препаратів. Залежно від методу кодування від алкоголю, препарати вводяться внутрішньом'язово або внутрішньовенно.

 • Психотерапевтичний метод позбавлення від алкоголізму є способом реконструкції, який змушує людину переглянути своє життя, як на плівці, повернутися до самого моменту появи залежності від алкоголю.

Кодування блокує, але не позбавляє від потягу до алкоголю. Кращий результат в лікуванні алкоголізму в наркологічному центрі в Івано-Франківську надає поєднання кодування й реабілітації. Кодування допомагає утримуватися від алкоголю, а реабілітація допомагає навчитися жити без спиртного й усвідомлено відмовитися від нього назавжди.

Лікування наркоманії

Наркотична залежність від психоактивних речовин визначається тріадою ознак:

 • Патологічний потяг до вживання – психічна залежність проявляється у прагненні безперервно або періодично приймати наркотичний препарат для приємного відчуття або щоб зняти явища психічного дискомфорту.

 • Розвиток фізичної залежності – внаслідок вживання наркотичних речовин стався глибокий зсув в біохімічних процесах організму. При добровільній або вимушеній відмові від вживання психоактивної речовини виникають виражені психічні й тілесні порушення – абстинентний синдром. Ломка полегшується або повністю зникає при введенні наркотичної речовини.

 • Виникнення толерантності – стан адаптації організму до наркотику, що призводить до необхідності постійного збільшення дози для досягнення колишнього ефекту.

У наркологічному центрі в Івано-Франківську оптимальною методикою лікування визнана багатоетапна, комплексна програма, з використанням сучасних препаратів і курсів психотерапії, що дозволяє забезпечити максимально високі шанси на одужання.

 • Лікування синдрому відміни й дезінтоксикація.

 • Відновлення обмінних порушень, нормалізація психічного стану, корекція супутніх захворювань.

 • Цілеспрямована терапія з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

 • Запобігання можливим рецидивам.

 • Реабілітація залежного у суспільстві.

Лікування ігроманії

Ігрова залежність, неконтрольований азарт, лудоманія – ці форми порушення поведінки за своїми проявами й наслідками подібні наркотичній залежності. Захворювання може початися у будь-кому віці – і в 13-15 років або після 60. Рівень освіти, соціальний статус, ступінь матеріальної забезпеченості значення не мають. Ігроманія – це прогресуюча психічна хвороба, що згубно впливає на фізичний, психологічний, духовний стан і здоров'я людини.

Захворювання починається непомітно, коли вільний час проводиться за азартною грою. Перший час гравці досить добре контролюють свої витрати й час, витрачений на гру. Почавши грати, людина не може зупинитися до того моменту, поки гроші не закінчуються. Аналогічно розвивається залежність від комп’ютерних ігор або соцмереж. Спроби самостійно зробити перерву ні до чого не призводять. Думки набувають нав'язливого характеру.

При збереженні деструктивної поведінки досить швидко починають проявлятися особистісні зміни: втрата колишніх інтересів, скритність, схильність до обманів, необов'язковість, дратівливість, система цінностей деформується. Щоб позбутися ігрової залежності, необхідне комплексне лікування й реабілітація у наркологічній клініці в Івано-Франківську.

Важливо знати: у домашніх умовах впоратися з ігровою залежністю практично неможливо. Необхідно ізолювати людину на деякий час від звичного середовища проживання, де кожна річ нагадує про ігри й провокує черговий зрив. Якщо ігроман знаходиться у стані важкої депресії, лікування буде скориговано із застосуванням антидепресантів і седативних медикаментів.

Відгуки пацієнтів: Івано-Франківська область

Лікування алкоголізму відгук Івано-франківськ
Лікування ігроманії відгук Івано-франківськ
Лікування наркоманії відгук Івано-франківськ
Лікування наркоманії відгук Івано-франківськ
Лікування алкоголізму відгук Івано-франківськ
Лікування алкоголізму відгук Івано-франківськ

Сучасна наркологічна клініка в Івано-Франківську

Завдяки гарному матеріально-технічному оснащенню, уважному й кваліфікованому персоналу, затишній домашній обстановці, лікування в наркологічному центрі стає ефективним і дійсно комфортним. Кожен пацієнт отримує ідеально вивірений курс терапії, а його родичі й близькі – змістовні консультації лікаря і лікаря-психотерапевта. Лікування проходить анонімно.

Причини залежностей у всіх хворих різні, але вихід єдиний – звернутися за допомогою до фахівців. Ми подаємо вам руку допомоги.

Наркологічний центр в Івано-Франківську
Кімната наркологічного центру в Івано-Франківську
Ванна кімната наркологічного центру в Івано-Франківську
Кімната відпочинку наркологічного центру в Івано-Франківську
Спортивний зал наркологічного центру в Івано-Франківську
Сауна наркологічного центру в Івано-Франківську

Телефони

+38 067 8887155

+38 066 8887155

Графік роботи

ПН-НД: 9.00 - 20:00