Наркологічний центр у Львові

Наш наркологічний центр спеціалізується на лікуванні наркотичної, алкогольної, ігрової та інших видів залежності. Ми співпрацюємо з Міжнародною Антинаркотичною Асоціацією та іншими волонтерськими організаціями, відомими представниками медіа й громадськими діячами. Разом ми намагаємося допомогти людям із залежностями та їх близьким позбутися від згубних пристрастей.

Методики лікування, які застосовують лікарі наркологічної клініки у Львові, довели свою ефективність. Реабілітація пацієнтів здійснюється за напрямками:

 • Детоксикація організму та відновлення фізичного здоров’я.

 • Психологічна реабілітація.

 • Соціалізація без рецидивів.

Комплексний підхід спрямований на надання медичної та психологічної допомоги, містить культурні та навчальні заходи, тренінги, арт- і трудотерапію, спортивні заняття. Ми взаємодіємо з рідними та близькими залежних, допомагаючи їм позбавитися від співзалежності й обрати правильну стратегію поведінки.

Лікування та реабілітація залежності

Безкоштовна консультація спеціаліста:

Ціни на послуги у Львові

Назва послуги

Вартість

Консультація 1 година

безкоштовно

Комплексна реабілітація для наркозалежного 1 місяць

від 8000 грн

Комплексна реабілітація для алкозалежного 1 місяць

від 8000 грн

Виведення із запою в центрі 1 доба

від 1500 грн

Виведення із запою вдома 1 сеанс

від 2500 грн

Кодування / підшивка 1 сеанс

від 5000 грн

Блокування 1 сеанс

від 4000 грн

Амбулаторна детоксикація 1 сеанс

від 1800 грн

Тестування 1 сеанс

від 1000 грн

Детоксикація від наркотиків 1 доба

від 1800 грн

Вже багато наших пацієнтів отримали анонімне та ефективне лікування за доступною вартістю з різних міст Львівської області а саме: Дрогобич, Червоноград, Стрий, Самбір, Борислав, Новояворівськ, Трускавець, Новий, Розділ, Золочів, Броди, Сокаль та ін. Звертайтеся в наркологічний центр «Ваш Медсервіс» у Львові та отримайте професійну допомогу спеціалістів вже сьогодні!

Методи лікування алкоголізму

Алкоголізм – складне захворювання, у ньому багато неочевидного для здорового глузду, й протікає він у всіх по-різному. Фахівці наркологічної клініки у Львові застосовують різні методи лікування алкоголізму.

Сенсибілізуюча терапія

Передбачає введення препаратів, принцип дії яких заснований на їх хімічній несумісності з етиловим спиртом. До цього методу належать:

 • Хімічний захист.

 • Підшивка від алкоголізму – імплантація препарату еспераль.

 • Ін'єкція препарату еспераль гель.

Гіпноз, кодування від алкоголізму

Методи, в основі яких полягає навіювання, спрямовані на повну відмову від вживання спиртного, посилення мотивації залишатися тверезим:

 • Кодування від алкоголізму в різних модифікаціях.

 • Гіпноз.

 • Інші методи психологічного впливу.

Комплексне лікування алкогольної залежності

В наркологічному центрі у Львові ми застосовуємо поєднання перерахованих методів з індивідуальною психотерапією, фізіотерапією, прийманням медикаментів і соціальною реабілітацією пацієнтів.

Виведення із запою – перший крок

Безпечне зняття важкого похмільного синдрому здійснюють досвідчені лікарі наркологи, що спеціалізуються на виведенні із запою.

 • На озброєнні лікарів наркологічної клініки у Львові новітні методики й препарати для детоксикації організму, що дозволяють швидко полегшити стан пацієнта, зняти непереборний потяг до спиртного.

 • При детоксикації існує певний ризик ускладнень: судомні напади, істерія. Щоб впоратися з ними необхідний особливий досвід і знання психіатрії, наркології, фармакології.

 • Успішне виведення із запою не можливе без індивідуального підходу до залежного від алкоголю. Ми гарантуємо уважне ставлення до пацієнта, врахування факторів, що впливають на успіх виведення із запою: хронічні захворювання пацієнта, особливості прийнятого спиртного, термін вживання.

Виведення із запою – це тільки перший крок на шляху до лікування від алкогольної залежності. Можливо, найважливішим для залежного стане те, що він дізнається, як можна вилікуватися від алкоголізму і захоче це зробити.

Еспераль при алкоголізмі

Важливе завдання при лікуванні алкоголізму – не дати хворому повторно випити спиртне, тобто «зірватися». Ефективну допомогу в цьому надають стоп-препарати, що викликають непереносимість алкоголю. Страх перед муками, які неминуче з’являться за першою ж чаркою, зупиняють пацієнта зробити цей необачний крок.

Вперше речовину дисульфірам, що є основою сучасного препарату еспераль, синтезував англійський вчений і лікар Дж. Хальдун у 1946 році. Сьогодні еспераль набув широкого поширення у світі. У наркологічній клініці у Львові еспераль успішно застосовується як самостійний вид лікування та в комплексі з іншими методами.

Психотерапія при алкоголізмі

Психотерапія – один з найбільш дієвих методів лікування алкоголізму. Оптимальний ефект вона дає в комплексі з іншими способами лікування, але можливо й окреме застосування. У виникненні й розвитку алкоголізму беруть участь біохімічні, психологічні та соціальні механізми. У багатьох залежних визначальними виявляються саме психологічні проблеми.

Психотерапія дозволяє блокувати дію цих механізмів:

 • Патологічний потяг до алкоголю.

 • Звичка до «розв’язання» особистісних проблем за допомогою спиртного.

 • Патологічно сильна робота механізмів психологічного захисту. Вони призводять до того, що досвід втрат, пов'язаних з алкоголем, витісняється з пам'яті, й людина щоразу дозволяє собі чергову дозу.

 • Наркогенні – усвідомлювані й не усвідомлювані установки.

 • Невіра в можливість тверезості.

 • Проблеми невротичного характеру.

Особливості лікування алкоголізму методами психотерапії

Основа психотерапії – робота самого пацієнта. Лікар наркологічної клініки у Львові допомагає йому впоратися з недугою, але не може зробити це замість нього. Тому методика показана тільки тим людям, які мають внутрішню установку на подолання залежності. Свідомо готові витрачати сили, гроші й час на лікування, розуміють необхідність змін і згодні на них.

Психотерапія допоможе клієнтам, які бояться кодування й хімічного захисту або у випадках, коли підшивка від алкоголізму не «тримає» їх, але по-справжньому хочуть одужати. Ефективно впливає психотерапія на тих осіб, які почали вживати спиртне через будь-які психологічні проблеми.

Як почати лікування наркоманії

Незалежно від терміну вживання наркотичних засобів, побороти цю залежність можна. Якщо хтось із ваших знайомих або близьких потрапив у біду, звертайтеся у наш наркологічний центр у Львові. Зателефонуйте й з’ясуйте всі питання, що цікавлять. Наші фахівці розкажуть про реабілітацію, вартість лікування від наркоманії, допоможуть записатися на консультації.

Коли організм наркозалежного не отримує чергову дозу наркотику, виникає абстинентний синдром. Ломка являє цілий комплекс надто болісних симптомів, різноманітних психопатичних і невротичних недуг. Ломка може тривати до двох і більше тижнів. У цей момент людина не може себе контролювати, здатна на агресію.

Для кардинального звільнення організму від отруйної речовини й продуктів її хімічного розпаду проводиться детоксикація. Проте, детоксикація від наркотиків не має остаточного лікувального ефекту, але може стати начальним етапом в лікуванні залежності. Щоб повністю позбавитися від наркоманії, обов'язково необхідно пройти повний курс психотерапевтичної програми соціальної реабілітації.

Під час проходження терапевтичної програми «12 кроків» в наркологічній клініці у Львові пацієнт за допомогою фахівців усвідомлює й змінює деструктивні стратегії мислення й поведінки. Підвищує ефективність життєвих процесів внаслідок особистісного зростання й збагачення моделей поведінки. Колишній завлежний свідомо переходить в режим ефективної тверезості, знаходить новий погляд на себе й на світ, влаштовує своє життя відповідно до своєї особистої місії.

Чим і як ми допомагаємо людям з ігровою залежністю

Спочатку до гри підштовхує бажання виграти гроші, але в процесі розвитку хвороби виграш відступає на другий план. Комп’ютерні або азартні ігри приваблюють самі по собі, як процес. Під час гри залежний якби не сприймає навколишнє, впадає у своєрідний транс. Цей трансовий стан утримується весь процес гри. Ймовірність розвитку ігроманії, неконтрольованого азарту є значною в осіб, що мають інші форми залежності – алкоголізм, наркоманію.

Умовно можна виділити три рівні, на яких формується патологічний азарт.

 • Психологічний – пов'язаний з прагненням до виграшу. Формується домінантний осередок збудження у чуттєвій сфері.

 • Рефлекторний – обумовлений стереотипом поведінки, звичкою.

 • Нейрофізіологічний – розвиток трансових станів свідомості. Транс викликаний частими переходами з очікування радості виграшу до розчарування програшем. Тобто нестримне напруження завершується сплеском негативних або позитивних емоцій.

Лікування ігроманії, залежності від комп’ютерних ігор здійснюється комплексно:

 • Консультація – визначається характер взаємин лікаря і хворого, ступінь залежності. Здійснюється вплив: психологічний – навіювання, біохімічний – призначення ліків для зниження емоційної напруги й зменшення нав'язливих думок про гру.

 • Підтримувальна психотерапія – індивідуальні або групові заняття.

Якщо ви зіштовхнулися з наркоманією, алкоголізмом, ігроманією, важливо звернутися до фахівців у наркологічний центр у Львові якомога раніше. Вчасно розпочате лікування дозволить мінімізувати негативні наслідки залежностей, повернутися до повноцінного життя без втрат.

Відгуки пацієнтів: Львівська область

Лікування алкоголізму відгук Львів
Лікування наркоманії відгук Львів
Лікування ігроманії відгук Львів
Лікування наркоманії відгук Львів
Лікування алкоголізму відгук Львів
Лікування алкоголізму відгук Львів

Контакти наркологічного центру у Львові

Наркологічний центр у Львові
Кімната відпочинку в наркологічному центрі у Львові
Зал відпочинку в наркологічному центрі у Львові
Ванна кімната в наркологічному центрі у Львові
Більярдна кімната в наркологічному центрі у Львові
Сауна в наркологічному центрі у Львові